Szabi Buda New Terrace

  • 60 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Szabi Buda New Terrace Βουδαπέστη 60 τ.μ. Απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από τα Λουτρά Gellért και 2 χλμ. από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, το Sziget Eye. Αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια έχει τη δυνατότητα να υποδεχτεί 6 άτομα.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών, μπουρνούζια και πετσέτες. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας.

Για την εξυπηρέτησή σας, το κατάλυμα διαθέτει κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και γυάλινα σκεύη.

Η Μεγάλη Συναγωγή απέχει 3 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Αυτό το κατάλυμα βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία, περίπου 800 μέτρα από σταθμό του μετρό Deli Palyaudvar. Το διαμέρισμα Szabi Buda New Terrace απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από τη Γέφυρα της Μαργαρίτας. Η στάση λεωφορείων Barabas Villa είναι σε απόσταση περίπου 200 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Szabi Buda New Terrace Βουδαπέστη
Castel Of Buda
Τιμή μόνο για κινητά

Castel Of Buda

937 μ από το κατάλυμα
Cozy Stay At Margaret Blvd Prime Buda Location With Ac
Τιμή μόνο για κινητά

Cozy Stay At Margaret Blvd Prime Buda Location With Ac

9.2
Άριστο 12 σχόλια
1.2 χλμ. από το κατάλυμα
Heart & Cherry Residency
Τιμή μόνο για κινητά

Heart & Cherry Residency

8.5
Έξοχο 115 σχόλια
1.3 χλμ. από το κατάλυμα
USD 84 USD 76
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    25 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Deli
    900 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Αναψυχή

    • Κήπος
    • Παροχές BBQ

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Ταράτσα
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:59
    Check-out: από 09:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείαςMA23061033
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Szabi Buda New Terrace;
      Το διαμέρισμα Szabi Buda New Terrace είναι στο κέντρο της Βουδαπέστης, κοντά σε Magyar Jakobinusok tere.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Szabi Buda New Terrace;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Szabi Buda New Terrace περιλαμβάνουν Παπούτσια στον Περίπατο του Δούναβη, Προμαχώνας των Ψαράδων καθώς και Πλατεία Ηρώων.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Szabi Buda New Terrace;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Szabi Buda New Terrace θα είναι 62€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Vagon Restaurant και Panificio Il Basilico Artisan Bakery και απέχουν μόνο 8 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι αυτό το διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το διαμέρισμα αποτελεί 60 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    25 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Deli
    900 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Szabi Buda New Terrace Βουδαπέστη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο